vchodové dveře

Navrhněte si vchodové dveře individuálně podle svých představ, vytvořte maximální ochranu proti vloupání a inteligentní ovládání pro maximální komfort bydlení.

Hliníkové vchodové dveře

Vysoce kvalitní hliníkové vchodové dveře

Vchodové dveře pro bezpečný a individuální domov: systémy našich vchodových dveří nabízejí širokou škálu možností pro jednotlivé vstupní prostory díky rozsáhlým možnostem designu a jedinečným barvám a vzorům. Kromě toho jsou systémy vchodových dveří standardně odolné proti vloupání a lze je přizpůsobit vašim požadavkům na tepelnou izolaci až do úrovně pasivního domu. Chytrá přístupová řešení, jako jsou otisky prstů a prahy s nulovou bariérou, zvyšují komfort ve vašem domě. Systémy vchodových dveří jsou vyrobeny z hliníku, skládají se z dokonale sladěných zárubní, křídlových rámů a kování, lze je kombinovat s designovými vchodovými dveřními výplněmi i s dveřními výplněmi renomovaných výrobců. Zapuštěná dveřní křídla, krycí panely křídel a skryté dveřní závěsy zajišťují mimořádně diskrétní, estetický design a bezproblémový výhled.

Čím jsou vchodové dveře jedinečné?

Individuální ztvárnění

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv styl a jakoukoliv barvu, s hliníkovými vchodovými dveřmi heroal sázíte na nejvyšší kvalitu. Dokážeme zhotovit téměř jakýkoliv barevný odstín a stupeň lesku. Vchodové dveře heroal jsou k dispozici s celou řadou různých výplní. Máte na výběr.

Ochrana pro váš domov

Hliníkové vchodové dveře heroal v bezpečnostní třídě RC 3 odolají každému zloději. Zároveň dosahují zvukové izolace až do třídy 5. S povrchovou úpravou vysoce odolnou vůči povětrnostním vlivům jsou dveře heroal vybavené na každé počasí.

Vaše inteligentní vchodové dveře

Vchodové dveře heroal jsou kompatibilní se všemi běžnými systémy chytré domácnosti. V propojené domácnosti tak dosáhnete většího komfortu, vyšší bezpečnosti a nižší energetické náročnosti. Můžete používat čipový klíč, otisk prstu nebo chytrý telefon. Sami rozhodnete, jak dveře chcete ovládat.

Hliníkové dveře jsou robustní, vysoce bezpečné a plně přizpůsobitelné k vytvoření vysoce kvalitních dveří pro vstup a výstup tam, kde je to nejvíce potřeba. Vyberte si ze široké nabídky funkčních variant, které jsou kompatibilní s našimi okenními systémy, a užijte si neomezenou svobodu při navrhování novostavby nebo rekonstrukce.

Systém vchodových dveří

MasterLine 8

Vytvořeno pro mistry

Hliníkové dveře MasterLine 8 mají vynikající úroveň bezpečnosti, tepelné izolace a stability. Tato vysoce kvalitní řada hliníkových dveří dosahuje úrovně izolace pasivního domu, což je ideální pro udržitelné rekonstrukce a novostavby.

Možnosti produktu

Přizpůsobte MasterLine 8 pomocí následujících možností

Anti-finger trap
Decreased risk in public places

Nízký práh
Snadný přístup, čistší vzhled.

Nulový práh
Bezbariérový vstup s průběžnou podlahou.

Panikový systém
Vyzkoušeno a otestováno, pro váš pocit bezpečí.

Systém ovládání
Díky němu bude váš domov chytrý a propojený.

Skryté panty
Detaily tvoří design, skryté závěsy jsou konečnou tečkou.

Měkké zavírání
Spojení bezpečnosti a pohodlí.

Žlaby
Lepší voděodolnost, bez přidání prahů.

Skryté odvodnění
Už žádné plastové krycí krytky, užijte si tyto čisté linie.

Technické detaily

Součinitel prostupu tepla

Pasivní

Uf=1,3 W/m2K

Vzduch - voda - vítr

Vysoká

Akustika

Vysoká
Rw(C;Ctr)=43(-1;-4)dB

Odolnost proti vloupání

Vysoká

RC2 - RC3 - PAS 24

Výška křídla

Min 500 mm

Max 3000 mm

Šířka rám - křídlo dovnitř otvírané

Min 153 mm

Adresa

Poskytujeme nejen servis oken, ale také klid a pohodu do vašeho domova.

Přejít nahoru